Faaliyet Alanlarımız

Günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını öngörerek çalışmalarını sürdüren şirketimiz, sürekli gelişen profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla müşterilerinin tüm beklentilerini, istedikleri kalite ve zamanında onlara sunmaya devam etmektedir. Anahtar teslim tüm İnşaat Projeleri (otel, villa, konut, hastane, sosyal ve kültürel amaçlı kompleks projeler), faaliyet alanımız içerisindedir. Gayrimenkul yatırımları da şirketimizin faaliyet alanlarının içerisindedir.

 

Kısaca Faaliyet Alanlarımız;

 

• Projelendirme

• Kaba İnşaat

• Kaba İnce İnşaat

• İnce İnşaat

• Danışmanlık

 

işlerini de büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

TAAHHÜT PROJELERİ;

Anahtar Teslim Tüm Üst yapı İnşaat Projeleri Şirketimiz faaliyet alanı içerisine girmektedir. Şirketimiz, gerek teknik personel, gerekse makine ve ekipman olarak; Otel, Villa, Konut, Hastane, Sosyal ve Kültürel amaçlı kompleks inşaatlarının imalatlarında gerek mimari ofis desteği gerekse uygulama olarak deneyim ve birikimimizle hizmet vermektedir.

KONUT PROJELERİ ;

Şirketimiz, Gerek kendi arazilerine, gerekse Kat karşılığı konut projeleri yapmaktadır. Komple projelendirme, Kamu kurumlarıyla ilgili her türlü ruhsat işleri ve iskan işleri, Anahtar Teslim İnşaatı Faaliyet alanımız içerisindedir.